História firmy a poslanie firmy

Firma VENDA vznikla v roku 1990 ako stavebná spoločnosť, Neskôr svoju činnosť rozšírila o malo a veľkoobchod s dámskou a pánskou bielizňou. A v ďalšom sme rozšírili sortiment o záclony, závesy a interiérový design. Od známych značiek, po ich etablovaní na Slovenskom a Českom trhu, sa firma sústredila na novo prichádzajúcich výrobcov. Výrobky niektorých z nich Vám ponúkame na našich webových stránkach.

Snažíme sa pre Vás vybrať čo najlepší pomer kvality a ceny. Naším hlavným cieľom je ponúkané kolekcie neustále rozširovať a zlepšovať nami ponúkané služby, ktoré budú smerovať k obojstrannej spokojnosti.

Od roku 1994 firma začala malo a veľkoobchodný predaj závesov a záclon, aj s následnou realizáciou vnútorných interiérov týkajúcich sa tejto komodity.

Na našich stránkach Vám ponúkame tzv. Hotový program - teda už hotové závesy a záclony, ktoré stačí len zavesiť. Zaujímavé japonské steny, rímske rolety, vitrážkové záclony, ako moderný prvok Vášho interiéru. Výhodou je jednoduchá montáž do vopred pripravenej kolajničky (okenné háky), ktorá Vám zaberie len okolo 10 minút.

Ale naším hlavným nosným programom je tzv. odstrih - kupón, ktorý sme zaviedli pre našich veľkoobchodných partnerov a teraz ho ponúkame aj Vám. Čo to pre Vás znamená? Ak potrebujete z danej záclony, alebo dekoračnej látky povedzme 3 m, my Vám ich odstrihneme, zabalíme a pošleme.

Poprípade na základe Vašej požiadavky - dodaných rozmerov Vám záclonu, alebo záves ušijeme u nás a zašleme už hotový na Vašu adresu. Ak design Vašej záclony, závesu je náročnejší a nedá sa to na diaľku dobre opísať, vieme Vám odporučiť interiérové štúdio, poprípade krajčírku, kde Vám Vašu záclonu ušijú. A to na celom území Slovenskej a Českej republiky.

TREVIRA CS: závesové látky a záclony, ktoré spĺňajú normy pre požiarnu bezpečnosť v rámci Európskej únie. Dôležité hlavne pre hotely, penzióny, reštaurácie, vlaky atď. U týchto látok nie je možný odstrih (len celé baly) a doba dodávky je cca 45 dní.

Ponúkame Vám blackout a dimout, teda závesy cez ktoré "nie je vidieť". Používajú sa na úplné zatemnenie interiéru, samozrejme v medziach technických možností.

Pre prípadné otázky nám prosím píšte na náš e-mail: sklad@zavesy.com

Za prejavenú dôveru Vám vopred ďakujeme.

tvoje byvanie SK